Započeo novi krug fiskalizacije

prvi april

S današnjim datumom počinje drugi krug fiskalizacije u koji se uključuju mali trgovci, auto servisi i slobodna zanimanja, a fiskalne blagajne ulaze i u privatne zdravstvene ordinacije. Svi oni koji posluju s gotovinom obvezni su na svojim računima prikazati ZKI i JIR, a i sam izgled računa se malo promijenio.

Ako ste čekali zadnji tren za odabir programa s kojim ćete fiskalizirati svoje račune, podsjećamo da je Solo već nekoliko tjedana spreman za fiskalizaciju, nudi jednostavnost korištenja, intuitivno sučelje, eveidentira vaše poslovanje.

Za one kojima ne treba više od 3 računa mjesečno, Solo je potpuno besplatan - u što je uključena i fiskalizacija.


Vaši komentari

Bez komentara, je li to dobro ili loše? ;)

Možda će te zanimati i ovi tekstovi na našem blogu

O certifikatima, iOS aplikaciji, GDPR-u i doradama servisa Imamo nekoliko obavijesti i noviteta za tebe :) Istek valjanosti poslužiteljskog certifikata bla bla... Porezna uprava je poslala dopis o zamjeni poslužiteljskog certifikata svim korisnicima fiskalizacije. Što to znači za tebe? Ako koristiš naš ser... Besplatna Solo licenca za Iznajmljivače sa srcem Da smo u poslu s nekretninama sigurno bismo se odazvali akciji Iznajmljivači sa srcem. Naime, otvorena je grupa na Facebooku koja spaja iznajmljivače koji imaju volje i mogućnosti nekoga besplatno ugostiti i obitelji s djecom s posebnim potrebama ili... Zajedno smo 4 godine 11.2. Solo je navršio četiri godine!Uvijek radimo na poboljšanju servisa i trudimo se pružiti što bolje korisničko iskustvo i podršku pa smo i ovih 1460+ dana s vama obilježili nadogradnjom. Za poklon ti dajemo: • mogućnost izrade narudžbenica • podsje...